Tarihçe

Curbanoğlu Evleri, kişisel görüşmelerle Türkiye’de gayrimenkul yapımı, satışı ve danışmanlığında uzmanlaşan 1980 yılında kurulmuş olan bir aile şirketidir. 200 kişilik personelimiz ile Türkiye’nin güzel Ege Kıyısı’nda binlerce metrekarelik alanımız ve yüzlerce yapı arazimiz bulunmaktadır.
 
En son projemiz olan Akkaya Vadisi, balıkCılık ve kano sporu iCin bir göl, organik bir Ciftlik, binicilik ve daha fazlasını iCeren olanakları ile havalimanına sadece 15 dakika uzaklıkta olan Dalaman’daki güzel, doğal bir ortamda Türkiye’de özel yapım gayrimenkullerinize sahip olma fırsatı sunmaktadır.
 
Normal standartların ötesindeki yüksek kalite yapımızın ünü, özellikle yabancı ev sahiplerimizle elde ettiğimiz 30 yılı aşkın deneyimimizden dolayı, seCkin alanlardaki yapı arazilerini sunan geniş bir emlak bankası ve yerli ve yabancı gayrimenkul acenteleri, yatırım şirketleri ve uluslararası yatırımcılar tarafından tercih edilen şirket olmanın gururunu yaşıyoruz.
 
Curbanoğlu felsefesi, insanların ömürlerini geCirecekleri ya da tatil evinden zevk alacakları ve özellikle her müşterinin ihtiyaClarına ve bütCelerine uygun evler inşa etmektir.
 
Şirketin ödülleri arasında, Türkiye’deki en iyi emeklilik villaları ve en iyi apartmanları iCin CNBC gayrimenkul ödülleri ve Türkiye’deki en iyi villalar iCin Home Overseas Property Award (Deniz Aşırı Gayrimenkul Ödülü) yer almaktadır.
 
Türk İngiliz Ticaret Odası üyesiyiz.
Şirket tarihinin daha detaylı hesabı iCin bakınız Curbanoğlu özgeçmişi.

© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa