Akkaya Tepeleri

Akkaya

Açıklama

Akkaya Tepeleri imarı sakinlerine ortak tesislerin yanı sıra müstakil bahçe, özel yüzme havuzu ve park yeri sunuyor. İmarın Eylül 2012’de tamamlanması planlanıyor. Tepe imarının tüm sakinleri ve misafirleri aşağıdaki tesislerden faydalanabilecek:
Tam teşekküllü fitness merkezi, Türk Hamamı, Teras Cafe, Kablosuz internet bağlantısı, Uydu TV sistemi, 24 saat güvenlik, İmar yönetim ekibi, Çocuk oyun alanı, Sauna
Bu imar size golf sahası ve Göcek marinası gibi tesislere olan yakınlığıyla muhteşem bir çevre içerisinde lüks bir yaşam sunmak için tasarlanmıştır.
 
Çam Ağacı Bungalovları
İmarda her biri 138 m² yaşam alanına sahip doğal taş kuleli beş lüks bungalov olacak. Müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış gayrimenkul ferah ve pratik bir yerleşim planına sahip olacak. İçerisinde 3 çift kişilik yatak odası (biri ebeveyn banyolu), 2 banyo, 1 WC, açık mutfak, yemek odası ve şömineli yuvarlak bir salon olacak. Mutfakta gömme bir barbekü ile 25 m² ‘lik geniş bir terasa sahip olacak.
Her bungalov en az 632m² arazi parçası üzerinde konumlanmıştır ve 40 m²’lik özel yüzme havuzuna, özel park alanına ve düzenlenmiş özel bir bahçeye sahiptir.
 
Zeytinlik Villaları
Tepe imarı içerisinde on dört büyük müstakil villa olacaktır. Her villanın zemin katı beyaz mermer mutfak tezgahlı ayrı mutfak, geniş bir yemek odası, WC, 2 teras ve şömineli bir oturma odasından oluşur. Birinci kat 3 çift kişilik yatak odası (biri ebeveyn banyolu), 2 banyo ve 2 terastan oluşmaktadır. Toplam yaşam alanı gömme barbekü ile 48 m² teras dahil 194 m²’dir.
Her villa en az 500 m² arazi parçası üzerinde konumlanmıştır ve 40 m²’lik özel yüzme havuzuna, özel park alanına ve düzenlenmiş özel bir bahçeye sahiptir.

© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa