Akkaya Gardens

Akkaya

Açıklama

Özellikle tatil evi alacakların ve yatırımcının ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış olan Akkaya Bahçeleri, özel kalite ile olağanüstü yatırım gücünden oluşan mükemmel mülklerini sizlere sunmaktadır.
Akkaya Bahçeleri bakımlı bahçeler ve muhteşem bir manzara arasında 12 000 m²’lik alanda konumlandırılmış 8 lüks yarı müstakil villası ve 33 geniş apartmanı ile birlikte özel bir alanda yer alan ayrıcalıklı bir tatil yeridir. 2011 yılında tamamlanmıştır.
 
- Kapalı yüzme havuzu
- Çocuk havuzu
- Hamam
- Sauna
- Çok geniş ortak kullanım bahçesi
- Açık yüzme havuzu (250 m²)
- Tam donanımlı spor salonu
- Kafe
- Kablosuz internet bağlantısı
- Uydulu TV sistemi
- 24 saat güvenlik
- Yerinde yönetim takımı
 
Akkaya Bahçeleri – Apartmanlar
Akkaya Bahçeleri’nin Melisa (9), Yasemin (12) ve Orkide (12) isimli 3 bloğu bulunmaktadır.
Apartmanların içi; havuzun, gölün ve dağların muhteşem görüntülerinin tadını çıkarabileceğiniz terasa geçme imkanı sunan ferah bir oturma odası, 2 banyo, 2 çift yatak odası (bir tanesi balkonlu ve ebeveyn banyolu bir yatak odası), açık bir mutfak ile 82 m²’lik bir yaşam alanına sahiptir.
 
Akkaya Bahçeleri – Mimoza Villaları
Mimozalar, 100 m²’lik yaşam alanıyla Akkaya Bahçeleri’nde yer alan lüks yarı müstakil villalardır. Bu mülkler, havuzun, gölün ve dağların muhteşem görüntülerinin tadını çıkarabileceğiniz geniş bir terasa açılan ferah bir oturma odası, serbest planda yerleştirilmiş bir mutfak, 2 banyo ve mükemmel boyutlandırılmış 3 çift yatak odasından (her odanın balkona geçişi mevcuttur) oluşmaktadır.

© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa