Ödüller

Curbanoglu İnşaat İki Prestijli Gayrimenkul Ödülü Kazandı
 
CNBC Avrupa&Afrika Gayrimenkul Ödülleri 2008’in sonuçları açıklandı: Çurbanoğlu İnşaat Türkiye En İyi İmar ve Türkiye En İyi Emeklilik İmarı kategorilerinde iki ödül kazandığını duyurmaktan mutluluk duyar. Ödül 27 Eylül günü Londra’da Sheraton Park Lane Hotel’de düzenlenen gala yemeğinde sunulmuştur.
 
Curbanoğlu İnşaat’ın bu önemli ödüllerden birini kazanmış olması Türkiye’nin oldukça rekabetçi Avrupa&Afrika gayrimenkul arenasında yalnızca yarışmacı olmadığının, zafer kazandığının bir kanıtıdır. Emsalleri tarafından bu şekilde övülen şirket CNBC Avrupa&Afrika Gayrimenkul Ödülleri logosunu gururla sergileme hakkına da böylece sahip olmuştur. Bu mükemmellik sembolü, almak istedikleri gayrimenkuller hakkında giderek daha da bilgi sahibi ve seçici olan halk tarafından beğenilecek ve takdir edilecektir.
 
Yarışmacılar, gayrimenkul endüstrisinde en çok bilgiye sahiptir ve diğer gayrimenkul ödüllerinden üstün profesyoneller jürisi tarafından değerlendirilmiştir. İngiltere Gölge Bakanı Eric Pickles tarafından yönetilen ödüllerde bu yılın jürileri; International Homes dergisinin yazı işleri müdürü Helen Shield, İngiltere Ulusal Emlak Acentaları Derneği başkanı Peter Bolton King, gayrimenkul uzmanı ve Channel 4’teki Location and Relocation TV showlarının sunucusu Phil Spencer, Ulusal Ev İnşaat Konseyi başkanı Imtiaz Farookhi, Ulusal Emlak Acentaları Derneği eski başkanı Christopher Hall, Uluslararası Emlak Acentaları Birliği Konsorsiyumu (ICREA)’dan Thijis Staff, SIMA’dan Alejandro Escurdero, Fransa Emlakçılar Federasyonu (FNAIM)’den Kirkor Ajderhanyan, Daily Mail’den Graham Norwood, gayrimenkul yazarı David Hoppit, International Homes dergisi editörü Jill Keene, İngiltere İç Tasarım Birliği başkanı Diana Yakely ve Yer Değiştirme Profesyonelleri Birliği’nden Tad Zurlinden.
 
Curbanoğlu Pazarlama Müdürü Kemal İlhan; “ Bu prestijli ödülü aldığımız için çok mutluyuz. Bu büyük bir onur ve çabalarımızın takdir edildiği anlamına geliyor. Bu ödülün daha sonraki çalışmalarımızda bizi motive edeceğinden eminim.”
 
 
Ödül kazanan gayrimenkuller hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa