Kiralık Evlerim

KiralikEvlerim.com, villa kiralama konusunda Türkiye’deki tecrübeli isimlerin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Gerek yörelerde gerekse de Dalamandaki’de ki ofisimizdeki çalışanları ile Kiralik evlerim, “villa tatili” sektörünün çok emek isteyen bir turizm alanı olduğunun farkında ve yıllardır içerisinde olduğu bu sektörde hakkıyla hizmet vermektedir. Kiralik Evlerimin Dalaman Akaya Vadisinde ki villalarin kiralanmasina araci olarak baslayip zamanla portfoyunu genisleterek bir yöreden değil ülkemizin bütün kıyı kesimlerinden, kışın şömineli dağ evleri yazın ise özel kiralik villalar sunmaktadır.

Kiralik Evlerim sadece villa ve tatil evlerinin tatil amaçlı olarak kiralanmasıyla ilgilenmektedir, ekibinin bütün bilgi ve enerjisi bu amaç doğrultusunda kullanılmaktadır Kiralik Evlerim’in öncelikli amacı “her sene kendisini tercih eden misafirler” kazanmaktır. Bu ilkeyle hareket eden ekibimiz bunun ancak ve ancak yüksek müşteri memnuniyetiyle kazanıldığının bilincindedir. Kiralik Evlerim, portföyündeki villa ve evlerden sadece özel konumda olan ve “sorunsuz” diye nitelendirebileceğimiz evleri pazarlamaktadır.

Bu özel portföy, yıllar içerisinde farklı kriterlerle evlerin süzülmesiyle oluşmuştur. KiralikEvlerim ekibi, firmanın portföyünde yer alan evlerin tamamının bilgilerini eksiksiz olarak aldıktan sonra resim ve video çekimi yapıp size villayı tüm artı ve eksi yönleriyle sunar.

Web sitemiz için lütfen tıklayınız.


© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa