İş Ortaklığı

Çurbanoğlu Ev İmar Şirketi, Türkiye’de en iyi gayrimenkul yatırımlarının bazılarına kaynak bulmak adına global bir itibar kazanmıştır. Potansiyel büyüme bölgelerini belirledik ve analiz ettik. Uzman ekibimiz en iyi gayrimenkul fırsatlarını araştırdı ve temin etti. Her bir bölgede derin bir bilgi birikimine sahibiz. En önemlisi, tüm alan ve projeleri kontrol etmek ve tedarikini sağlamak için irtibatlara ihtiyaç duymamızdır. İrtibatlarımız, merkez ve yerel yönetim bürolarındaki yetkilileri ve mimarları içermektedir. Çurbanoğlu Tasarım ve Yapı, farklı türdeki doğal güzellikler ve manzaraları ile 400 yapı arsasına ve binlerce metrekarelik alana sahiptir.
 
Arazi Alımı
 
Çurbanoğlu Evleri ve yatırım uzmanları, arazi bankacılığı yatırım amaçları ve imar için arazi satın almaya ilgi gösteren yatırımcılara tavsiyelerde bulunabilmektedir. Aynı zamanda, şahsi yapı arazileri isteyen müşterilere de tavsiyelerde bulunmakta ve özel tasarım ile yapı projelerini üstlenmekteyiz.
 
Ekibimiz, gerekli tüm hizmetleri yerine getirebilecek ve tavsiyelerde bulunabilecek niteliktedir. Karşılaştırılabilir arazi değerlerini temin edebilir, satın alma işlemleri, bölgeleme esasları ve planlama hakkında tavsiyelerde bulunabilir ve kişisel ya da kurumsal yapıları kurmak ve devam ettirmek adına hukuk müşavirine öneriler sunabiliriz. Şimdi ve yakın gelecekte ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bilgileri sizlere sunmayı amaçlıyoruz.
 
Ortak Girişimler
 
Çurbanoğlu Evleri’nin ana güçlerinden bir tanesi, hem fikir olan yatırımcıları Türkiye’de gayrimenkul yatırımı için ortak girişim oluşturmak amacıyla bir araya getirmektir. Yatırım danışmanlarımız, farklı yatırım modelleri kullanan yatırım fırsatları oluşturabilmektedir. İhtiyacınız ne olursa olsun, danışmanlarımız, sizin için doğru yatırım aracını size özel olarak tasarlayabilmektedir.
 
İmar Fırsatları
 
Çurbanoğlu Evleri ve yatırım uzmanları, apart oteller, butik oteller, oteller ve tatil yerleri gibi yerleşim, ticari ve turistik projeler de dahil olmak üzere gayrimenkul imarının tüm yönlerinde üyelerimize yardım edebilmektedir. Hizmetlerimiz, kaynak bulma, fizibilite çalışmaları ve uygulamalarını kapsamaktadır. Çurbanoğlu Evleri, ihale usulleri ve tamamlama belgesi ile taslak çizimi başlangıcından itibaren hem yerleşim hem de ticari gayrimenkul imarlarının proje yönetimlerini sunmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçin.

© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa