Curbanoğlu Emlak Yönetimi

Göl

Akkaya Vadi’sine vardığınızda karşınıza çıkan göl sizi çarpıcı doğal alanları, manzaralı görünümü ve arka planındaki dağlar ile etkileyecek.

Ziyaretçiler, gölde yüzmek yada güneşlenmek için özel sahilde kısa bir tekne turuna çıkabilirler.

Kaplıca tedavileri, voleybol kortu ve sahil barı ile restoran da bulunmaktadır.

Biraz daha aktif faaliyetler arayan ziyaretçiler ise kano gezisinde eğlenebilir yada gölde balık tutmak için balık avlama malzemelerimizi kullanabilir; yakaladığınız balıklar sahil restoranında akşam yemeğiniz için hazır olacaktır. Gece, yıldızların ışığında yapılacak yelken gezintisi unutulmaz olacaktır.

Daha fazla bilgi icin www.akkayagarden.com tiklayiniz.

 

 
 
 

 

At Çiftliği

Akkaya Vadisi’ndeki binicilik Çiftliği, 16.000 m² lik bir arazi parçası üzerine kurulmuştur ve sadece atlar için değil diğer pek çok hayvan ve içinde bulunan küçük gölde yaşayan ördekler için de bir evdir.

Çiftlikte atı olan ya da Türkiye’ye atını getirmek isteyenler için atların rahat bir ortamda kalabilmeleri adına hem ahırlar temin ediyor hem de tımarlama hizmetleri sunuyoruz.

Binicilik deneyimi az olan ya da olmayan kişiler için teorik ve uygulamalı eğitim ile çiftlik turları da mevcuttur. Rahatlamak isteyen ya da hayvan sevgisine sahip çocukları olan kişiler için ata binmeyi öneriyoruz.

Daha fazla bilgi icin www.akkayagarden.com tiklayiniz.

 

 
 
 

 

Organik Bahçe

Akkaya Organik Çiftliği hiçbir kimyasal katkı maddesi, tarım ilacı, hormon veya sentetik gübre kullanmadan yetiştirilen organik ürünlerin üretildiği Akkaya Vadi’sindeki 30.000 metre karelik bir çiftlik alanıdır. Burada yetiştirilen meyve ve sebzeler doğal kaynak suyu ile sulanır ve çiftlikte beslenen sakız kuzularının doğal gübreleriyle gübrelenir.

Bunun sonucunda, Akkaya Garden Restaurant’ta kullanılan ve ev sahiplerinin evlerinde kendi organik yemeklerini hazırlamaları için organik marketimizde satılan doğal taze meyve ve sebzeler ve benzersiz tada sahip yiyecekler elde edilir.

Organik zeytinyağı ve domates reçelimizi de öneriyoruz. Ayrıca ev sahipleri istedikleri zaman ağaçlarından portakal ve nar koparabilirler.

2012’den sonra Akkaya Vadisi ev sahipleri bu çiftlikte diledikleri gibi sebze ve meyve dikebilecekleri ufak bir tarım alanında sahip olabilecekler.

Daha fazla bilgi icin www.akkayagarden.com tiklayiniz.

 

 
 
 

 

Restaurant

Akkaya Garden Restaurant, Akkaya Vadisi’nde yer alan seçkin bir dinlenme yeridir. Vadinin derinliğindeki restoran sakin, huzurlu ve doğal bir alanda çam ağaçlarının arasında konumlanmıştır. Belki de daha önce böyle eşsiz bir restoran görmediniz. Restoranın temel özelliği, içinden geçen bir akarsu ile birlikte çevresinde göletlerin, şelalerin ve pınarları bulunmasıdır. Yemek yemek ya da farklı bir şey denemek veya ağaç tepelerindeki kuş yuvalarımızda yemek yemek için pek çok masa bulunmaktadır. Bu kocaman kuş yuvaları ağaçlara inşa edilmiştir, her birinde 4-6 kişinin oturabileceği bir masa mevcuttur. Aşçıbaşının kendi ekmeklerini, güveçlerini, Türk pide ve pizzalarını pişirdiği alanda 2 yöresel tai fırın bulunmaktadır. Geleneksel Türk mezeleri ve ızgaralardan uluslararası yemekleri, halis şaraplar ve biralara kadar olan çeşitlerinden seçim yapabilirsiniz. Ya da sadece gelin ve yabani hayat göletinin yanındaki barımızda içeceğinizi yudumlayarak keyfinize bakın. Ziyaretinizin kayalara ve kenardaki akarsuya çağlayarak dökülen suyun sesi ile birlikte oldukça rahatlatıcı ve eğlenceli geçeceğini garanti edebiliriz. Mekik servis, restoranı ziyaret etmek isteyen müşteriler için tedarik edilmiştir. Akkaya Garden Restaurant’ta bir akşam geçirin ve bu eşsiz deneyimin tadını çıkarın.

Daha fazla bilgi icin www.akkayagarden.com tiklayiniz.


© 2017 | Curbanoğlu | All Rights Reserved | Web : QNWIS Kiralık Villa